Нагороди та Дипломи

Згідно сертифікату № С-18016 КП "Сумське міське БТІ" в 2006 році стало членом Української Асоціації Якості, яка сприяє підприємствам і організаціям України в поліпшенні якості, вдосконаленні і конкурентоспроможності.

Згідно рішення №1 від 13 березня 2007 року підприємству вручено Диплом за зайняте перше місце в обласному щорічному конкурсі на кращій колективний договір 2006 року серед підприємств обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.

17 грудня 2008 року Сумським регіональним науково-виробничим центром стандартизації, метрології і сертифікації підприємство атестовано для проведення вимірювань у сфері робіт по забезпеченню державної реєстрації земельних ділянок і нерухомості. Отримано свідоцтво за № РУ-0767/08.

За зайняте перше місце в міському конкурсі "Кращий работодавець 2005 року" в II групі підприємств Сумське міське БТІ нагороджено почесною грамотою міського центру зайнятості.

7 листопада в день відкриття 15-го Міжнародного форуму відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 11-го Українського національного конкурсу якості. Комунальне підприємство "Сумське міське БТІ" нагороджене сертифікатом “Визнання досконалості в Україні”.

Свідоцтвом за № 59 засвідчується, що КП "Сумське міське БТІ" є членом Клубу лідерів якості України з 2007 р.

27 листопада 2007 року Державним підприємством Сумським регіональним науково- виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації підприемство КП "Сумське мыське БТІ" нагороджено дипломом переможця регіонального конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів Сумщини"

Диплом фіналіста 12-го Українського національного конкурсу якості. Номінація "Малі та середні підприємства.", листопад 2007 р.

Диплом всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів,робіт,послуг) "100 кращих товарів України" 2008 року. Переможець у номінації "Роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничих сферах"

Сертифікат EFQM "Визнання досконалості в Европі - 4*"

Диплом переможця 13 Українського національного конкурсу якості

Нагороджено профспілковий комітет за здобуття 3 місця у Всеукраїнському конкурсі на кращий колективний договір за 2007 р.

Диплом фініліста 4 Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи -2008 р.

02 лютого 2006 року підприємство отримало сертифікат УКРСЕПРО за № UA2.034.01810-06 , яким засвідчено, що система управління якістю послуг, що надаються, з технічної інвентаризації та оцінки нерухомості відповідає вимогам державного стандарту якості ДСТУ 9001-2001.

28.08.2007 р. підприємство отримало сертифікат відповідності системи управління соціальною відповідальністю яким посвідчується, що КП "Сумське міське БТІ" відповідає міжнародному стандарту SA 8000-2001 "Соціальна відповідальність"

Нагороджено Афанасьєва Бориса Володимировича, директора КП "Сумське міське БТІ" м.Суми, за вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування ринкової інфраструктури в Україні

Нагороджено трудовий колектив КП "Сумське міське БТІ" за здобуття 3 місця у Всеукраїнському конкурсі на кращий колективний договір за 2007 рік

В результаті ранжирування понад 300 000 підприємств України за офіційними даними Державної статистики керівник підприємств Афанасьєв Борис Володимирович нагороджується відзнакою Національного бізнес-рейтингу -Орденом "Статус-нагорода "Професіонал галузі" - 2008 р.

Диплом переможця регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів,робіт,послуг) "100 кращих товарів України" 2009 року. Переможець у номінації "Роботи або послуги"

В результаті ранжирування понад 300 000 підприємств України за офіційними даними Державної статистики КП "Сумське міське БТІ" отримало національній сертифікат "Комунальне підприєвство року" - 2008 р.

Диплом лауреата 5 міжнародного турніру якості країн Центральної та Східної Європи - 2009 р.

Володар сертифікату EFQM  "Визнання досконалості в Європі - 5 зірок" - 2009 р.

Диплом регіонального всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів Сумщини" - 2010 р.

За професійне управління підприємством лідером економіки України що підтвержено державними органами статистики та аудітом рейтингу - 2010 р.

За досягнення переваги над конкурентами та здобуття переможного 28 місця серед 350 000 підприємств України. КВЕД 74.20.1 "Діяльність у сфері інжинірінгу" - 2010 р.

Знак "Підприємство року".За досягнення переваги над конкурентами та здобуття переможного 28 місця серед 350 000 підприємств України. КВЕД 74.20.1 "Діяльність у сфері інжинірінгу" - 2010 р.

Диплом переможця Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України" - 2010 р.

Диплом кращого в категорії "Лідерство та відповідальність цілям" 6-го Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи - 2010 р.

Диплом переможця 6-го Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи - 2010 р.

В результаті ранжирування понад 300 000 підприємств України за офіційними даними Державної статистики КП "Сумське міське БТІ" отримало національній сертифікат "Комунальне підприєвство року" - 2010 р.

В результаті ранжирування понад 300 000 підприємств України за офіційними даними Державної статистики керівник підприємств Афанасьєв Борис Володимирович нагороджується відзнакою Національного бізнес-рейтингу -Орденом "Статус-нагорода "Професіонал галузі" - 2010 р.

Грамота за перемогу в конкусрсі "Краще підприємство по підготовці до Новорічних та Різдвяних свят" - лютий 2011 р.

Сертифікат відповідності системи управління якістю ISO 9001:2008 - 2011 р.

Диплом за активну підтримку благодійного концерту найталановитіших юних музикантів Сумщини "Майбутнє Є!" - березень 2011 р.

11 серпня 2011 року КП “Сумське міське БТІ" отримало Диплом переможця регіонального конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України” у номінації “Роботи та послуги”.

Нагороджено КП "Сумське міське БТІ" за здобуття 2 місця в обласному конкурсі на кращий колективний договір

Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики КП "Сумське міське БТІ" нагороджено дипломом всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України" як переможець у номінації "Роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах"

15 серпня відбулося підведення підсумків Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості “100 кращих товарів України” 2012р.

КП “Сумське міське БТІ” стало Переможцем у номінації “Роботи та послуги” з послугою “Незалежна оцінка нерухомого майна”.

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України КП "Сумське міське БТІ" нагороджено дипломом всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України" як переможець у номінації "Роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах"

КП "Сумське міське БТІ" визнане переможцем регіонального туру Всеукраїнського конкурсу "Сумлінні платники податків - 2012" у номінації "Сумлінний платник податків у сфері торгівлі та послуг"

"Підприємство року" - за здобуття 4 місця в Сумській області, що підтверджено державними органами статистики та українським оргкомітетом Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих"

"Керівник року" - за ефективне та професійне управління передовим підприємством України, що підтверджено державними органами статистики та українським оргкомітетом Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих"

Диплом та знак переможця регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України” 2015 рік у номінації “Роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах” з послугою “Технічна інвентаризація обєктів нерухомого майна”.

Почесна грамота української асоціації якості за сприяння руху за якість і досконалість в Україні та з нагоди 25-річчя Української асоціації якості.

Грамота міського голови м. Суми за підвищення іміджу та авторитету сфери підприємництва, сумлінну працю, високі досягнення в роботі та з нагоди дня підприємця.

Подяка Президії обласної організації профспілки за активну участь і значний особистий внесок в організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 р.

Підприємство отримало сертифікат ISO 9001:2009 на систему управління якістю надання послуг з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.

Диплом переможця обласного конкурсу "Кращий колективний договір" у 2015 році серед підприємств галузі житлово-комунального господарства з чисельністю працюючих до 50 осіб.

Диплом та знак переможця регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України” 2016 рік у номінації “Роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах” з послугою “Технічна інвентаризація обєктів нерухомого майна”.

 

Оголошення

Шановні замовники!

Якщо у Вас виникли скарги по неякісному і несвоєчасному виконанню замовлень або недобросовісному виконанню роботи зі сторони співробітників КП “Сумське міське БТІ”, прохання звертатись по телефону 78-14-50 , контактний електронний поштовий ящик bti@vcity.sumy.ua.

З повагою,
адміністрація КП “Сумське міське БТІ”