Директор КП "Сумське міське БТІ"

Директор

Афанасьєв
Борис Володимирович

Народився 01 березня 1960 року.

Освіта:

У 1982 році Сумський філіал Харківського ордена Леніна політехнічного інституту ім. Леніна, отримав диплом з відзнакою, кваліфікація інженер-механік..

У 1997 році спільний факультет Міжрегіональної Академії управління персоналом та Українського УПК керівних кадрів освіти (м.Київ),отримав диплом з відзнакою, кваліфікація магістра з менеджменту.

У 1991 році пройшов бізнес-курс у Верхньоволжському інституті підприємництва ( Росія, м. Тверь).

У 1993 році пройшов курси підвищення кваліфікації в інституті державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України (м.Київ).

У 1996 році закінчив бізнес-курс Академії фінансів та школи ділового менеджменту (Англія, м. Лондон).

Робота:

З 1981 по 1982 р. заступник секретаря комітету комсомолу Сумського філіалу Харківського ордена Леніна політехнічного інституту ім. Леніна

З 1982 по 1984 рік проходив військову службу в лавах Радянської Армії.

З 1984 по 2005 рік працював в Сумському виробничому об”єднанні “Електрон ”( ВАТ “SELMI” ) на посадах : інженера-технолога; майстера участку ;заступника начальника цеху, начальника цеху, начальника відділу збуту підприємства.

З 1994 по 2005 рік обіймав посаду заступника генерального директора ( ВАТ “SELMI” ) .

З лютого 2005 року - директор комунального підприємства “Сумське міське бюро технічної інвентаризації”.

У 2014-2015 році працював за сумісництвом старшим викладачем Української академії банківської справи НБУ.

З 2002 р. по 2006 р обирався депутатом Сумської міської ради XXIV скликання.

З 2003 р. по 2006 р. очолював планово-бюджетну комісію Сумської міської ради.

З 2005 року Член правління галузевих асоціацій БТІ України: “Укртехінвентаризація” .

З 2007 року голова Сумської обласної громадської організації "Асоціація БТІ Сумської області". Член Клубу лідерів якості України.

З 2011 року член громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

Нагороди:

У 2007 році постановою президії ЦК профспілки України присвоєно почесне звання “Кращий господарник 2006 року у вирішенні соціально-економічних питань”

В листопаді 2008 р. Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва нагороджений Почесною грамотою за вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування ринкової інфраструктури в Україні.

У 2008, 2009 та 2010 роках був нагороджений відзнаками Національного бізнес-рейтингу - Орденом "Статус-нагорода "Професіонал галузі" та отримував національний сертифікат "Державний керівник року"

У 2009 році рішенням колегії управління житлово-комунального господарства Сумської облдержадміністрації та президії обкому профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення присвоєно звання "Кращий господарник 2008 року".

У 2010 році за видатні особисті заслуги в галузі якості та створення досконалого підприємства Українською Асоціацією Якости був нагороджений почесним знаком "За найвищу досконалість"

У 2010 році нагороджений Почесною відзнакою Сумської міської ради "За заслуги перед містом" ІІІ ступеня

У 2010 році нагороджений відзнакою Міністерства з питань житлово-комунального господарства України - нагрудним знаком "Почесний працівник житлово-комунального господарства України" ІІ ступеню

 

Оголошення

Шановні замовники!

Якщо у Вас виникли скарги по неякісному і несвоєчасному виконанню замовлень або недобросовісному виконанню роботи зі сторони співробітників КП “Сумське міське БТІ”, прохання звертатись по телефону 78-14-50 , контактний електронний поштовий ящик bti@vcity.sumy.ua.

З повагою,
адміністрація КП “Сумське міське БТІ”